MF24 Elektryk, elektronik, informatyk, automatyk - MF24 Elektryk Wrocław

www.mf.24.pl
Przejdź do treści


.

O nas

MF24 angażuje się w inwestycje, które wymagają doświadczenia oraz profesjonalnych narzędzi do perfekcyjnie wykonanych zadań. Posiadamy certyfikaty i odbyte szkolenia z obsługi większości maszyn. Interesujemy się nowinkami technicznymi co w dziedzinie budowlanej, wykończeniowej i elektrycznej jest bardzo ważne. Otóż znajomość produktów, z których korzystamy jest kluczowa przy wykonaniu wszelkich prac. Przy każdym przedsięwzięciu wykazujemy 100% zaangażowania. Tak, aby wykonać pracę raz i porządnie. Nie jest sztuką kilkukrotnie jeździć na poprawki i ponosić niepotrzebne koszty. Zarówno inwestor jak i my chcemy, aby praca została wykonana perfekcyjnie za pierwszym podejściem. Każda poprawka to strata czasu dla inwestora jak i dla nas. Dlatego staramy się dużo dowiedzieć przed wykonaniem prac tak, aby nie pojawiły się spory i niedomówienia..

ELEKTRYK

Wykonuje prace, które wiążą się z wieloma poddziedzinami. Od standardowej elektryki obiektów biurowych, mieszkalnych oraz usługowych. Po instalacje automatyki i energii odnawialnej. Zakres prac obejmuje instalacje do 1kV. Posiadamy uprawnienia eksploatacyjne, dozoru i pomiarowe. Wykonamy m. in.:


- renowacja i rozbudowa istniejącej instalacji elektrycznej,

- projekt instalacji elektrycznej,

- budowa nowej instalacji elektrycznej,

- uziemienia,

- przyłącza i wpięcia do przyłączy,

- oświetlenie,

- automatyka,

- pomiary elektryczne i przygotowanie do odbioru,

- przegląd istniejących instalacji elektrycznych,

- instalacja odgromowa,

- budowa, modernizacja rozdzielni elektrycznych oraz WLZ.

.

ELEKTRONIK

Do jego zadań należą prace związane ze wszystkim urządzeniami multimedialnymi. Prace obejmują okablowanie, połączenie, konfigurację oraz uruchomienie. Z tej dziedziny wykonamy:

 
- instalację DVB-T – telewizji naziemnej,
 
- instalację TV-SAT z konfiguracją multiroom,
 
- monitoring CCTV z podglądem online oraz w smartfonie,
 
- instalację domofonu i wideofonu,
 
- instalację systemu alarmowego, konfigurację,
 
- automatyka bram wjazdowych oraz rolet,
 
- instalacja sieci LAN, WiFi, LTE,
 
- instalację systemu nagłośnienia.
.

FOTOWOLTAIKA

To odrębna dziedzina w naszej firmie. Do tych celów wykorzystujemy znajomości z firmami dystrybuującymi gotowe zestawy do montażu instalacji fotowoltaicznej. W indywidualnych przypadkach korzystamy z możliwości inwestora w zaopatrzeniu się w materiał do wykonania instalacji. Przygotowujemy dokumenty dla dostawców energii tak, aby była możliwość wpięcie się w istniejącą infrastrukturę elektryczną i budujemy fotowoltaikę w systemie on grid.
 
Również instalowaliśmy instalacje w systemie off grid, która pracuje niezależnie od istniejącej instalacji. Głównym zadaniem takich instalacji jest podgrzewanie wody użytkowej. Ale także w miejscach gdzie nie ma możliwości wpięcia się w instalację elektryczną budowaliśmy instalację opartą o magazynowanie energii w akumulatorach. W celu szczegółowych informacji prosimy o kontakt.
.

Oto część naszych prac

Fotowoltaika 6,5 kW Wrocław 01.jpg
Fotowoltaika 6,5 kW Wrocław 0.jpg
Pustelnik fotowoltaika 10kW 04.JPG
Pustelnik fotowoltaika 10kW 07.JPG
Automatyka bram 01.jpg
Automatyka bram 02.jpg
Instalacja elektryczna MacBUD.jpg
MacBUD elektryk.jpg
DSC_0012.JPG
DSC_0013.JPG
DSC_0055.JPG
Wróć do spisu treści