MacBUD wykończeniówka i elektryka - MacFILMS & MacBUD

www.mf.24.pl
Przejdź do treści


.

O nas

MF24 MacBUD angażuje się w inwestycje, które wymagają doświadczenia oraz profesjonalnych narzędzi do perfekcyjnie wykonanych zadań. Posiadamy certyfikaty i odbyte szkolenia z obsługi większości maszyn. Interesujemy się nowinkami technicznymi co w dziedzinie budowlanej, wykończeniowej i elektrycznej jest bardzo ważne. Otóż znajomość produktów z których korzystamy jest kluczowa przy wykonaniu wszelkich prac. Przy każdym przedsięwzięciu wykazujemy 100% zaangażowania. Tak, aby wykonać pracę raz i porządnie. Nie jest sztuką kilkukrotnie jeździć na poprawki i ponosić niepotrzebne koszty. Zarówno inwestor jak i my chcemy, aby praca została wykonana perfekcyjnie za pierwszym podejściem. Każda poprawka to strata czasu dla inwestora jak i dla nas. Dlatego staramy się dużo dowiedzieć przed wykonaniem prac tak, aby nie pojawiły się spory i niedomówienia.
Firma budowlano wykończeniowa

ELEKTRYK

Wykonuje prace, które wiążą się z wieloma poddziedzinami. Od standardowej elektryki obiektów biurowych, mieszkalnych oraz usługowych. Po instalacje automatyki i energii odnawialnej. Zakres prac obejmuje instalacje do 1kV. Posiadamy uprawnienia eksploatacyjne, dozoru i pomiarowe. Wykonamy m. in.:


- renowacja i rozbudowa istniejącej instalacji elektrycznej,

- projekt instalacji elektrycznej,

- budowa nowej instalacji elektrycznej,

- uziemienia,

- przyłącza i wpięcia do przyłączy,

- oświetlenie,

- automatyka,

- pomiary elektryczne i przygotowanie do odbioru,

- przegląd istniejących instalacji elektrycznych.

.

ELEKTRONIK

Do jego zadań należą prace związane ze wszystkim urządzeniami multimedialnymi. Prace obejmują okablowanie, połączenie, konfigurację oraz uruchomienie. Z tej dziedziny wykonamy:

 
- instalację DVB-T – telewizji naziemnej,
 
- instalację TV-SAT z konfiguracją multiroom,
 
- monitoring CCTV z podglądem online oraz w smartfonie,
 
- instalację domofonu i wideofonu,
 
- instalację systemu alarmowego, konfigurację,
 
- automatyka bram wjazdowych oraz rolet,
 
- instalacja sieci LAN, WiFi, LTE,
 
- instalację systemu nagłośnienia.
.

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Kiedy odbieramy mieszkanie od dewelopera w stanie surowym. Każdy chciałby, aby jego nowe mieszkanie zostało wykończone w miarę jak najszybciej i najdokładniej jak to jest możliwe. Z zachowanie najwyższej staranności. Tak, aby każdy szczegół w mieszkaniu przynosił radość z tego co się posiada, a nie jak to się słyszy, że ekipa coś spartoliła i nie można patrzeć na efekty ich prac. Niesie to za sobą antyreklamę, której chyba żadna szanująca się firma nie chce mieć na swoich barkach. Dlatego efekt końcowy powinien zapierać dech, a mieszkanie w profesjonalnie wykonanym wnętrzu ma przynosić radość i uśmiech. My jako MF24 MacBUD jesteśmy w stanie zrealizować następujące zadania:
 

- wykonanie ścian działowych,
 
- wykonanie gładzi,
 
- malowanie,

- układanie paneli podłogowych i ściennych,

- układanie kafli,

- wykończenia listwami,

- montaż kuchni na wymiar,

- wykonanie mebli kuchennych,

- wykonanie garderoby, zabudowy oraz szafy na wymiar,

- montaż futryn, ościeżnic i drzwi,

- budowa altanek,

- wykończenia boazerią,

- zabudowa poddaszy.
.

FOTOWOLTAIKA

To odrębna dziedzina w naszej firmie. Do tych celów wykorzystujemy znajomości z firmami dystrybuującymi gotowe zestawy do montażu instalacji fotowoltaicznej. W indywidualnych przypadkach korzystamy z możliwości inwestora w zaopatrzeniu się w materiał do wykonania instalacji. Przygotowujemy dokumenty dla dostawców energii tak, aby była możliwość wpięcie się w istniejącą infrastrukturę elektryczną i budujemy fotowoltaikę w systemie on grid.
 
Również instalowaliśmy instalacje w systemie off grid, która pracuje niezależnie od istniejącej instalacji. Głównym zadaniem takich instalacji jest podgrzewanie wody użytkowej. Ale także w miejscach gdzie nie ma możliwości wpięcia się w instalację elektryczną budowaliśmy instalację opartą o magazynowanie energii w akumulatorach. W celu szczegółowych informacji prosimy o kontakt.
.

Oto część naszych prac

Fotowoltaika 6,5 kW Wrocław 01.jpg
Fotowoltaika 6,5 kW Wrocław 0.jpg
Pustelnik fotowoltaika 10kW 04.JPG
Pustelnik fotowoltaika 10kW 07.JPG
Automatyka bram 01.jpg
Automatyka bram 02.jpg
maszynowe-szlifowanie-gladzi-w-trudno-dostepnym-miejscu.jpg
Instalacja elektryczna MacBUD.jpg
MacBUD elektryk.jpg
Poddasze boazeria 01.JPG
wykonczenia-wnetrz MacBUD.jpg
Mieszkanie 04.04.2020 (3 z 27) (Copy).jpg
Mieszkanie 04.04.2020 (9 z 27) (Copy).jpg
Mieszkanie 04.04.2020 (20 z 27) (Copy).jpg
DSC_0025.jpg
Wróć do spisu treści